Kolejka 1
|
14 Kwiecieñ, Piątek
|
Guarani – Avai
|
|
4:1
|
|
Ituano – Ceara
|
|
2:0
|
|
Mirassol – Chapecoense
|
|
1:0
|
|
Sampaio Correa – Atletico Goianiense
|
|
3:3
|
|
Vila Nova – Novorizontino
|
|
2:1
|
|
15 Kwiecieñ, Sobota
|
Londrina – ABC
|
|
1:0
|
|
Criciuma – Tombense
|
|
2:0
|
|
Juventude – Botafogo SP
|
|
1:2
|
|
16 Kwiecieñ, Niedziela
|
Vitoria – Ponte Preta
|
|
3:0
|
|
5 Lipiec, Środa
|
Regatas – Sport Recife
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
20 Kwiecieñ, Czwartek
|
Atletico Goianiense – Regatas
|
|
2:1
|
|
21 Kwiecieñ, Piątek
|
Ponte Preta – Criciuma
|
|
1:2
|
|
Avai – Mirassol
|
|
1:0
|
|
Botafogo SP – Sampaio Correa
|
|
1:0
|
|
Novorizontino – Juventude
|
|
1:0
|
|
Tombense – Ituano
|
|
3:0
|
|
22 Kwiecieñ, Sobota
|
Ceara – Guarani
|
|
0:3
|
|
Chapecoense – Londrina
|
|
3:0
|
|
23 Kwiecieñ, Niedziela
|
ABC – Vitoria
|
|
0:3
|
|
18 Czerwiec, Niedziela
|
Sport Recife – Vila Nova
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 3
|
28 Kwiecieñ, Piątek
|
Vitoria – Londrina
|
|
2:0
|
|
Sampaio Correa – Mirassol
|
|
1:3
|
|
Guarani – Ituano
|
|
1:0
|
|
Criciuma – Avai
|
|
1:0
|
|
Chapecoense – Ponte Preta
|
|
1:1
|
|
Botafogo SP – Regatas
|
|
2:0
|
|
29 Kwiecieñ, Sobota
|
Novorizontino – Sport Recife
|
|
0:0
|
|
Tombense – Atletico Goianiense
|
|
1:1
|
|
30 Kwiecieñ, Niedziela
|
ABC – Ceara
|
|
1:2
|
|
Vila Nova – Juventude
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
30 Kwiecieñ, Niedziela
|
Londrina – Criciuma
|
|
1:1
|
|
2 Maj, Wtorek
|
Atletico Goianiense – Chapecoense
|
|
2:1
|
|
Ponte Preta – Botafogo SP
|
|
2:0
|
|
Regatas – Sampaio Correa
|
|
0:0
|
|
3 Maj, Środa
|
Mirassol – Novorizontino
|
|
0:2
|
|
Juventude – Guarani
|
|
1:0
|
|
Ituano – ABC
|
|
3:0
|
|
Avai – Vila Nova
|
|
0:3
|
|
10 Maj, Środa
|
Ceara – Vitoria
|
|
0:2
|
|
Sport Recife – Tombense
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 5
|
5 Maj, Piątek
|
Botafogo SP – Vitoria
|
|
0:3
|
|
Criciuma – Ituano
|
|
2:1
|
|
6 Maj, Sobota
|
Tombense – Avai
|
|
0:1
|
|
Sampaio Correa – Juventude
|
|
2:1
|
|
Ponte Preta – Ceara
|
|
0:0
|
|
Mirassol – Vila Nova
|
|
1:1
|
|
Regatas – ABC
|
|
1:1
|
|
Chapecoense – Novorizontino
|
|
1:1
|
|
7 Maj, Niedziela
|
Sport Recife – Guarani
|
|
2:0
|
|
8 Maj, Poniedziałek
|
Atletico Goianiense – Londrina
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
12 Maj, Piątek
|
Novorizontino – Regatas
|
|
0:1
|
|
Guarani – Sampaio Correa
|
|
2:0
|
|
Vila Nova – Criciuma
|
|
0:0
|
|
Avai – Chapecoense
|
|
1:4
|
|
Juventude – Mirassol
|
|
0:1
|
|
13 Maj, Sobota
|
Ceara – Tombense
|
|
2:0
|
|
Londrina – Ponte Preta
|
|
3:0
|
|
14 Maj, Niedziela
|
Ituano – Sport Recife
|
|
1:1
|
|
ABC – Botafogo SP
|
|
1:2
|
|
Vitoria – Atletico Goianiense
|
|
2:3
|
|
|
Kolejka 7
|
19 Maj, Piątek
|
Atletico Goianiense – Avai
|
|
0:0
|
|
Tombense – Londrina
|
|
0:2
|
|
Sport Recife – Botafogo SP
|
|
3:0
|
|
Sampaio Correa – ABC
|
|
1:0
|
|
Ituano – Novorizontino
|
|
0:2
|
|
Mirassol – Vitoria
|
|
2:0
|
|
20 Maj, Sobota
|
Criciuma – Ceara
|
|
1:2
|
|
Chapecoense – Juventude
|
|
0:2
|
|
21 Maj, Niedziela
|
Ponte Preta – Guarani
|
|
1:1
|
|
Regatas – Vila Nova
|
|
0:3
|
|
|
|
Kolejka 8
|
23 Maj, Wtorek
|
Botafogo SP – Mirassol
|
|
1:0
|
|
ABC – Tombense
|
|
1:0
|
|
Novorizontino – Avai
|
|
2:0
|
|
24 Maj, Środa
|
Vitoria – Regatas
|
|
1:0
|
|
Vila Nova – Ituano
|
|
1:0
|
|
Sampaio Correa – Ponte Preta
|
|
0:0
|
|
Londrina – Ceara
|
|
1:3
|
|
Juventude – Atletico Goianiense
|
|
3:0
|
|
Guarani – Chapecoense
|
|
3:3
|
|
Criciuma – Sport Recife
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 9
|
26 Maj, Piątek
|
Avai – Vitoria
|
|
1:1
|
|
Ituano – Londrina
|
|
3:1
|
|
Regatas – Juventude
|
|
1:2
|
|
27 Maj, Sobota
|
Ponte Preta – Vila Nova
|
|
1:0
|
|
Mirassol – Criciuma
|
|
1:0
|
|
Ceara – Novorizontino
|
|
0:3
|
|
Atletico Goianiense – Botafogo SP
|
|
1:1
|
|
28 Maj, Niedziela
|
Sport Recife – ABC
|
|
4:1
|
|
Tombense – Guarani
|
|
1:1
|
|
29 Maj, Poniedziałek
|
Chapecoense – Sampaio Correa
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
2 Czerwiec, Piątek
|
Juventude – Avai
|
|
3:2
|
|
Vitoria – Ituano
|
|
3:0
|
|
Criciuma – Atletico Goianiense
|
|
3:0
|
|
Ceara – Chapecoense
|
|
2:0
|
|
Botafogo SP – Tombense
|
|
0:0
|
|
ABC – Novorizontino
|
|
0:1
|
|
Mirassol – Ponte Preta
|
|
1:0
|
|
3 Czerwiec, Sobota
|
Vila Nova – Sampaio Correa
|
|
3:0
|
|
Guarani – Regatas
|
|
0:1
|
|
4 Czerwiec, Niedziela
|
Londrina – Sport Recife
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 11
|
6 Czerwiec, Wtorek
|
Atletico Goianiense – Ceara
|
|
0:3
|
|
Botafogo SP – Ituano
|
|
0:2
|
|
Chapecoense – Vila Nova
|
|
0:1
|
|
Tombense – Vitoria
|
|
1:2
|
|
Ponte Preta – ABC
|
|
0:0
|
|
7 Czerwiec, Środa
|
Sport Recife – Avai
|
|
2:1
|
|
Sampaio Correa – Londrina
|
|
2:0
|
|
Novorizontino – Guarani
|
|
1:0
|
|
Criciuma – Juventude
|
|
0:1
|
|
Regatas – Mirassol
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
9 Czerwiec, Piątek
|
Vila Nova – Guarani
|
|
0:0
|
|
Novorizontino – Sampaio Correa
|
|
1:0
|
|
Ituano – Atletico Goianiense
|
|
1:1
|
|
ABC – Chapecoense
|
|
1:1
|
|
10 Czerwiec, Sobota
|
Ceara – Regatas
|
|
1:3
|
|
Ponte Preta – Sport Recife
|
|
1:1
|
|
Avai – Botafogo SP
|
|
1:1
|
|
Londrina – Mirassol
|
|
1:2
|
|
11 Czerwiec, Niedziela
|
Juventude – Tombense
|
|
1:2
|
|
Vitoria – Criciuma
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 13
|
21 Czerwiec, Środa
|
Regatas – Ituano
|
|
2:2
|
|
22 Czerwiec, Czwartek
|
Sport Recife – Juventude
|
|
3:0
|
|
23 Czerwiec, Piątek
|
Chapecoense – Criciuma
|
|
1:1
|
|
Botafogo SP – Vila Nova
|
|
0:3
|
|
Atletico Goianiense – Ponte Preta
|
|
1:0
|
|
Avai – Londrina
|
|
0:0
|
|
24 Czerwiec, Sobota
|
Mirassol – ABC
|
|
3:2
|
|
Sampaio Correa – Ceara
|
|
1:1
|
|
Tombense – Novorizontino
|
|
1:2
|
|
25 Czerwiec, Niedziela
|
Guarani – Vitoria
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
27 Czerwiec, Wtorek
|
Vila Nova – Tombense
|
|
1:0
|
|
Novorizontino – Botafogo SP
|
|
0:1
|
|
Criciuma – Regatas
|
|
2:1
|
|
Chapecoense – Sport Recife
|
|
1:1
|
|
28 Czerwiec, Środa
|
Vitoria – Sampaio Correa
|
|
2:1
|
|
ABC – Atletico Goianiense
|
|
1:1
|
|
Ceara – Avai
|
|
0:0
|
|
Londrina – Juventude
|
|
1:2
|
|
Ituano – Ponte Preta
|
|
0:1
|
|
Guarani – Mirassol
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 15
|
30 Czerwiec, Piątek
|
Atletico Goianiense – Vila Nova
|
|
1:1
|
|
Avai – ABC
|
|
0:2
|
|
Tombense – Chapecoense
|
|
4:2
|
|
Sampaio Correa – Criciuma
|
|
0:2
|
|
1 Lipiec, Sobota
|
Juventude – Vitoria
|
|
1:0
|
|
Regatas – Londrina
|
|
2:1
|
|
2 Lipiec, Niedziela
|
Ponte Preta – Novorizontino
|
|
1:0
|
|
Sport Recife – Ceara
|
|
2:0
|
|
3 Lipiec, Poniedziałek
|
Mirassol – Ituano
|
|
0:1
|
|
Botafogo SP – Guarani
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
7 Lipiec, Piątek
|
Novorizontino – Atletico Goianiense
|
|
2:2
|
|
Ituano – Juventude
|
|
1:1
|
|
Guarani – Londrina
|
|
2:1
|
|
Ceara – Botafogo SP
|
|
3:0
|
|
Avai – Ponte Preta
|
|
0:1
|
|
ABC – Criciuma
|
|
0:1
|
|
8 Lipiec, Sobota
|
Chapecoense – Regatas
|
|
2:1
|
|
Tombense – Sampaio Correa
|
|
0:1
|
|
9 Lipiec, Niedziela
|
Sport Recife – Mirassol
|
|
0:0
|
|
10 Lipiec, Poniedziałek
|
Vila Nova – Vitoria
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 17
|
13 Lipiec, Czwartek
|
Criciuma – Guarani
|
|
1:1
|
|
14 Lipiec, Piątek
|
Londrina – Vila Nova
|
|
1:0
|
|
Juventude – ABC
|
|
1:1
|
|
Ponte Preta – Tombense
|
|
0:1
|
|
Atletico Goianiense – Sport Recife
|
|
3:1
|
|
Sampaio Correa – Ituano
|
|
0:0
|
|
15 Lipiec, Sobota
|
Mirassol – Ceara
|
|
1:1
|
|
16 Lipiec, Niedziela
|
Vitoria – Novorizontino
|
|
2:1
|
|
23 Sierpieñ, Środa
|
Regatas – Avai
|
|
1:1
|
|
Botafogo SP – Chapecoense
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 18
|
17 Lipiec, Poniedziałek
|
Botafogo SP – Criciuma
|
|
1:0
|
|
18 Lipiec, Wtorek
|
Tombense – Regatas
|
|
2:1
|
|
Ponte Preta – Juventude
|
|
0:0
|
|
Chapecoense – Ituano
|
|
1:0
|
|
19 Lipiec, Środa
|
Sport Recife – Vitoria
|
|
1:2
|
|
Novorizontino – Londrina
|
|
3:0
|
|
Ceara – Vila Nova
|
|
1:0
|
|
Avai – Sampaio Correa
|
|
2:0
|
|
Atletico Goianiense – Mirassol
|
|
2:2
|
|
ABC – Guarani
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 19
|
21 Lipiec, Piątek
|
Regatas – Ponte Preta
|
|
1:0
|
|
Criciuma – Novorizontino
|
|
0:1
|
|
Mirassol – Tombense
|
|
2:0
|
|
Vila Nova – ABC
|
|
1:1
|
|
22 Lipiec, Sobota
|
Juventude – Ceara
|
|
1:0
|
|
Guarani – Atletico Goianiense
|
|
1:0
|
|
Ituano – Avai
|
|
0:1
|
|
23 Lipiec, Niedziela
|
Sampaio Correa – Sport Recife
|
|
1:2
|
|
24 Lipiec, Poniedziałek
|
Vitoria – Chapecoense
|
|
1:0
|
|
Londrina – Botafogo SP
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 20
|
28 Lipiec, Piątek
|
Chapecoense – Mirassol
|
|
0:1
|
|
Ceara – Ituano
|
|
1:1
|
|
Botafogo SP – Juventude
|
|
0:2
|
|
Avai – Guarani
|
|
1:2
|
|
ABC – Londrina
|
|
0:0
|
|
Sport Recife – Regatas
|
|
2:0
|
|
29 Lipiec, Sobota
|
Atletico Goianiense – Sampaio Correa
|
|
2:2
|
|
Novorizontino – Vila Nova
|
|
3:1
|
|
Tombense – Criciuma
|
|
2:2
|
|
30 Lipiec, Niedziela
|
Ponte Preta – Vitoria
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 21
|
1 Sierpieñ, Wtorek
|
Regatas – Atletico Goianiense
|
|
2:1
|
|
Sampaio Correa – Botafogo SP
|
|
0:0
|
|
Mirassol – Avai
|
|
2:2
|
|
2 Sierpieñ, Środa
|
Vitoria – ABC
|
|
2:0
|
|
Vila Nova – Sport Recife
|
|
0:1
|
|
Londrina – Chapecoense
|
|
1:1
|
|
Juventude – Novorizontino
|
|
1:0
|
|
Ituano – Tombense
|
|
1:0
|
|
Guarani – Ceara
|
|
0:0
|
|
Criciuma – Ponte Preta
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
4 Sierpieñ, Piątek
|
Ituano – Guarani
|
|
1:1
|
|
Regatas – Botafogo SP
|
|
0:0
|
|
Avai – Criciuma
|
|
1:0
|
|
Mirassol – Sampaio Correa
|
|
0:0
|
|
5 Sierpieñ, Sobota
|
Sport Recife – Novorizontino
|
|
1:0
|
|
Ponte Preta – Chapecoense
|
|
1:0
|
|
6 Sierpieñ, Niedziela
|
Ceara – ABC
|
|
1:0
|
|
7 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Londrina – Vitoria
|
|
2:0
|
|
Juventude – Vila Nova
|
|
0:2
|
|
Atletico Goianiense – Tombense
|
|
3:2
|
|
|
Kolejka 23
|
11 Sierpieñ, Piątek
|
Botafogo SP – Ponte Preta
|
|
0:0
|
|
Tombense – Sport Recife
|
|
0:0
|
|
Criciuma – Londrina
|
|
2:0
|
|
Sampaio Correa – Regatas
|
|
1:1
|
|
Novorizontino – Mirassol
|
|
2:1
|
|
12 Sierpieñ, Sobota
|
Vila Nova – Avai
|
|
1:1
|
|
Guarani – Juventude
|
|
0:1
|
|
Chapecoense – Atletico Goianiense
|
|
0:1
|
|
13 Sierpieñ, Niedziela
|
Vitoria – Ceara
|
|
1:0
|
|
14 Sierpieñ, Poniedziałek
|
ABC – Ituano
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
17 Sierpieñ, Czwartek
|
Vila Nova – Mirassol
|
|
2:0
|
|
Londrina – Atletico Goianiense
|
|
0:2
|
|
18 Sierpieñ, Piątek
|
ABC – Regatas
|
|
1:2
|
|
Guarani – Sport Recife
|
|
3:1
|
|
Ituano – Criciuma
|
|
3:0
|
|
Avai – Tombense
|
|
4:2
|
|
Vitoria – Botafogo SP
|
|
2:0
|
|
19 Sierpieñ, Sobota
|
Juventude – Sampaio Correa
|
|
0:0
|
|
Novorizontino – Chapecoense
|
|
1:2
|
|
20 Sierpieñ, Niedziela
|
Ceara – Ponte Preta
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 25
|
22 Sierpieñ, Wtorek
|
Mirassol – Juventude
|
|
0:1
|
|
Criciuma – Vila Nova
|
|
1:0
|
|
25 Sierpieñ, Piątek
|
Sport Recife – Ituano
|
|
1:2
|
|
Sampaio Correa – Guarani
|
|
1:1
|
|
Ponte Preta – Londrina
|
|
1:0
|
|
26 Sierpieñ, Sobota
|
Regatas – Novorizontino
|
|
1:0
|
|
Chapecoense – Avai
|
|
0:0
|
|
27 Sierpieñ, Niedziela
|
Atletico Goianiense – Vitoria
|
|
0:0
|
|
28 Sierpieñ, Poniedziałek
|
Botafogo SP – ABC
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
30 Sierpieñ, Środa
|
Novorizontino – Ituano
|
|
2:0
|
|
31 Sierpieñ, Czwartek
|
Juventude – Chapecoense
|
|
0:0
|
|
1 Wrzesieñ, Piątek
|
Avai – Atletico Goianiense
|
|
0:2
|
|
Londrina – Tombense
|
|
1:1
|
|
Ceara – Criciuma
|
|
1:0
|
|
ABC – Sampaio Correa
|
|
1:1
|
|
Tombense – Ceara
|
|
0:1
|
|
2 Wrzesieñ, Sobota
|
Guarani – Ponte Preta
|
|
1:0
|
|
Vila Nova – Regatas
|
|
0:1
|
|
3 Wrzesieñ, Niedziela
|
Botafogo SP – Sport Recife
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 27
|
5 Wrzesieñ, Wtorek
|
Chapecoense – Guarani
|
|
0:1
|
|
6 Wrzesieñ, Środa
|
Ceara – Londrina
|
|
3:1
|
|
8 Wrzesieñ, Piątek
|
Ponte Preta – Sampaio Correa
|
|
0:0
|
|
Ituano – Vila Nova
|
|
1:2
|
|
9 Wrzesieñ, Sobota
|
Mirassol – Botafogo SP
|
|
1:0
|
|
Sport Recife – Criciuma
|
|
3:3
|
|
Atletico Goianiense – Juventude
|
|
3:0
|
|
Vitoria – Mirassol
|
|
0:1
|
|
10 Wrzesieñ, Niedziela
|
Regatas – Vitoria
|
|
6:0
|
|
11 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Avai – Novorizontino
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
14 Wrzesieñ, Czwartek
|
Londrina – Ituano
|
|
2:2
|
|
15 Wrzesieñ, Piątek
|
Tombense – ABC
|
|
1:0
|
|
Botafogo SP – Atletico Goianiense
|
|
1:0
|
|
Criciuma – Mirassol
|
|
2:1
|
|
Vila Nova – Ponte Preta
|
|
1:1
|
|
Sampaio Correa – Chapecoense
|
|
2:0
|
|
ABC – Sport Recife
|
|
0:1
|
|
16 Wrzesieñ, Sobota
|
Juventude – Regatas
|
|
3:1
|
|
Guarani – Tombense
|
|
3:0
|
|
18 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Novorizontino – Ceara
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 29
|
17 Wrzesieñ, Niedziela
|
Vitoria – Avai
|
|
3:0
|
|
19 Wrzesieñ, Wtorek
|
Sampaio Correa – Vila Nova
|
|
2:1
|
|
22 Wrzesieñ, Piątek
|
Ponte Preta – Mirassol
|
|
0:3
|
|
Ituano – Vitoria
|
|
0:2
|
|
Regatas – Guarani
|
|
1:0
|
|
Chapecoense – Ceara
|
|
1:1
|
|
Atletico Goianiense – Criciuma
|
|
3:1
|
|
23 Wrzesieñ, Sobota
|
Sport Recife – Londrina
|
|
4:0
|
|
25 Wrzesieñ, Poniedziałek
|
Novorizontino – ABC
|
|
2:1
|
|
Avai – Juventude
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 30
|
23 Wrzesieñ, Sobota
|
Tombense – Botafogo SP
|
|
0:0
|
|
28 Wrzesieñ, Czwartek
|
Londrina – Sampaio Correa
|
|
1:0
|
|
Mirassol – Regatas
|
|
1:0
|
|
29 Wrzesieñ, Piątek
|
Avai – Sport Recife
|
|
2:2
|
|
Guarani – Novorizontino
|
|
2:1
|
|
Ituano – Botafogo SP
|
|
1:1
|
|
Juventude – Criciuma
|
|
1:0
|
|
30 Wrzesieñ, Sobota
|
Vila Nova – Chapecoense
|
|
0:0
|
|
ABC – Ponte Preta
|
|
2:0
|
|
1 Pażdziernik, Niedziela
|
Ceara – Atletico Goianiense
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 31
|
2 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Vitoria – Tombense
|
|
1:0
|
|
3 Pażdziernik, Wtorek
|
Mirassol – Londrina
|
|
2:0
|
|
5 Pażdziernik, Czwartek
|
Chapecoense – ABC
|
|
0:0
|
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
Sampaio Correa – Novorizontino
|
|
1:1
|
|
Regatas – Ceara
|
|
2:0
|
|
Botafogo SP – Avai
|
|
0:1
|
|
Atletico Goianiense – Ituano
|
|
1:0
|
|
7 Pażdziernik, Sobota
|
Guarani – Vila Nova
|
|
1:1
|
|
8 Pażdziernik, Niedziela
|
Criciuma – Vitoria
|
|
1:0
|
|
9 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Sport Recife – Ponte Preta
|
|
3:3
|
|
|
|
Kolejka 32
|
6 Pażdziernik, Piątek
|
Tombense – Juventude
|
|
1:1
|
|
10 Pażdziernik, Wtorek
|
ABC – Mirassol
|
|
1:2
|
|
11 Pażdziernik, Środa
|
Vila Nova – Botafogo SP
|
|
3:1
|
|
13 Pażdziernik, Piątek
|
Novorizontino – Tombense
|
|
0:0
|
|
Ituano – Regatas
|
|
0:0
|
|
Criciuma – Chapecoense
|
|
1:2
|
|
14 Pażdziernik, Sobota
|
Ponte Preta – Atletico Goianiense
|
|
0:2
|
|
Ceara – Sampaio Correa
|
|
0:0
|
|
15 Pażdziernik, Niedziela
|
Londrina – Avai
|
|
1:1
|
|
16 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Juventude – Sport Recife
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 33
|
15 Pażdziernik, Niedziela
|
Vitoria – Guarani
|
|
2:0
|
|
19 Pażdziernik, Czwartek
|
Atletico Goianiense – ABC
|
|
3:1
|
|
20 Pażdziernik, Piątek
|
Mirassol – Guarani
|
|
0:0
|
|
Regatas – Criciuma
|
|
0:1
|
|
Botafogo SP – Novorizontino
|
|
2:0
|
|
Sampaio Correa – Vitoria
|
|
0:1
|
|
21 Pażdziernik, Sobota
|
Juventude – Londrina
|
|
2:2
|
|
22 Pażdziernik, Niedziela
|
Sport Recife – Chapecoense
|
|
2:1
|
|
Avai – Ceara
|
|
1:0
|
|
23 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Ponte Preta – Ituano
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 34
|
19 Pażdziernik, Czwartek
|
Tombense – Vila Nova
|
|
2:1
|
|
26 Pażdziernik, Czwartek
|
ABC – Avai
|
|
1:1
|
|
27 Pażdziernik, Piątek
|
Novorizontino – Ponte Preta
|
|
2:0
|
|
Ituano – Mirassol
|
|
0:0
|
|
Guarani – Botafogo SP
|
|
0:1
|
|
Criciuma – Sampaio Correa
|
|
3:0
|
|
Ceara – Sport Recife
|
|
2:1
|
|
28 Pażdziernik, Sobota
|
Londrina – Regatas
|
|
1:1
|
|
Vila Nova – Atletico Goianiense
|
|
2:1
|
|
30 Pażdziernik, Poniedziałek
|
Chapecoense – Tombense
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 35
|
29 Pażdziernik, Niedziela
|
Vitoria – Juventude
|
|
0:0
|
|
1 Listopad, Środa
|
Atletico Goianiense – Novorizontino
|
|
2:2
|
|
3 Listopad, Piątek
|
Ponte Preta – Avai
|
|
0:1
|
|
Mirassol – Sport Recife
|
|
2:1
|
|
Londrina – Guarani
|
|
0:0
|
|
Juventude – Ituano
|
|
2:1
|
|
Botafogo SP – Ceara
|
|
2:2
|
|
4 Listopad, Sobota
|
Sampaio Correa – Tombense
|
|
1:2
|
|
7 Listopad, Wtorek
|
Criciuma – ABC
|
|
1:0
|
|
Regatas – Chapecoense
|
|
3:2
|
|
|
|
Kolejka 36
|
4 Listopad, Sobota
|
Vitoria – Vila Nova
|
|
1:1
|
|
10 Listopad, Piątek
|
Chapecoense – Botafogo SP
|
|
2:0
|
|
Sport Recife – Atletico Goianiense
|
|
0:0
|
|
Avai – Regatas
|
|
1:1
|
|
Tombense – Ponte Preta
|
|
0:1
|
|
Ituano – Sampaio Correa
|
|
2:1
|
|
11 Listopad, Sobota
|
Novorizontino – Vitoria
|
|
1:2
|
|
Ceara – Mirassol
|
|
2:0
|
|
14 Listopad, Wtorek
|
Guarani – Criciuma
|
|
1:1
|
|
ABC – Juventude
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 37
|
10 Listopad, Piątek
|
Vila Nova – Londrina
|
|
4:1
|
|
17 Listopad, Piątek
|
Mirassol – Atletico Goianiense
|
|
4:1
|
|
Londrina – Novorizontino
|
|
0:1
|
|
Juventude – Ponte Preta
|
|
0:0
|
|
Ituano – Chapecoense
|
|
0:0
|
|
Vila Nova – Ceara
|
|
3:1
|
|
Criciuma – Botafogo SP
|
|
3:0
|
|
18 Listopad, Sobota
|
Regatas – Tombense
|
|
2:0
|
|
Guarani – ABC
|
|
2:3
|
|
20 Listopad, Poniedziałek
|
Sampaio Correa – Avai
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 38
|
17 Listopad, Piątek
|
Vitoria – Sport Recife
|
|
1:0
|
|
24 Listopad, Piątek
|
Ponte Preta – Regatas
|
|
3:0
|
|
Novorizontino – Criciuma
|
|
2:0
|
|
Chapecoense – Vitoria
|
|
3:1
|
|
Ceara – Juventude
|
|
1:3
|
|
Botafogo SP – Londrina
|
|
0:1
|
|
Avai – Ituano
|
|
0:0
|
|
Atletico Goianiense – Guarani
|
|
3:0
|
|
ABC – Vila Nova
|
|
3:2
|
|
Sport Recife – Sampaio Correa
|
|
4:1
|
|
|