Round 1
|
29 January, Friday
|
Talleres Cordoba – Guillermo Brown
|
|
2:1
|
|
Nicolas Almagro – Nueva Chicago
|
|
0:2
|
|
Douglas Haig – Central Cordoba SE
|
|
2:0
|
|
Estudiantes de San Luis – Juventud Unida Univ.
|
|
2:1
|
|
All Boys – Chacarita
|
|
1:0
|
|
30 January, Saturday
|
Boca Unidos – Brown
|
|
2:0
|
|
Atletico Parana – Ferro Carril
|
|
1:1
|
|
Deportivo Santamarina – Juventud Unida
|
|
1:0
|
|
Gimnasia de Jujuy – Instituto
|
|
0:0
|
|
Los Andes – Crucero del Norte
|
|
0:1
|
|
31 January, Sunday
|
Independiente R – Villa Dalmine
|
|
0:0
|
|
|
|
Round 2
|
5 February, Friday
|
Chacarita – Brown
|
|
2:0
|
|
Juventud Unida – Talleres Cordoba
|
|
1:1
|
|
Villa Dalmine – Deportivo Santamarina
|
|
0:1
|
|
Central Cordoba SE – Estudiantes de San Luis
|
|
1:3
|
|
Ferro Carril – Douglas Haig
|
|
2:1
|
|
Instituto – Atletico Parana
|
|
0:1
|
|
Nueva Chicago – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:1
|
|
6 February, Saturday
|
Juventud Unida Univ. – Independiente R
|
|
1:1
|
|
Crucero del Norte – Nicolas Almagro
|
|
1:1
|
|
Guillermo Brown – All Boys
|
|
1:0
|
|
9 February, Tuesday
|
Los Andes – Boca Unidos
|
|
0:0
|
|
|
Round 3
|
12 February, Friday
|
Gimnasia de Jujuy – Crucero del Norte
|
|
2:0
|
|
Atletico Parana – Nueva Chicago
|
|
1:1
|
|
Douglas Haig – Instituto
|
|
2:0
|
|
Estudiantes de San Luis – Ferro Carril
|
|
0:1
|
|
Independiente R – Central Cordoba SE
|
|
0:0
|
|
Talleres Cordoba – Villa Dalmine
|
|
2:1
|
|
All Boys – Juventud Unida
|
|
1:2
|
|
Brown – Guillermo Brown
|
|
2:2
|
|
Boca Unidos – Chacarita
|
|
1:0
|
|
14 February, Sunday
|
Deportivo Santamarina – Juventud Unida Univ.
|
|
0:0
|
|
16 February, Tuesday
|
Nicolas Almagro – Los Andes
|
|
1:2
|
|
|
|
Round 4
|
19 February, Friday
|
Nicolas Almagro – Boca Unidos
|
|
3:1
|
|
Instituto – Estudiantes de San Luis
|
|
1:0
|
|
Los Andes – Gimnasia de Jujuy
|
|
1:0
|
|
20 February, Saturday
|
Guillermo Brown – Chacarita
|
|
3:0
|
|
Juventud Unida – Brown
|
|
2:3
|
|
Villa Dalmine – All Boys
|
|
0:0
|
|
Nueva Chicago – Douglas Haig
|
|
1:0
|
|
Crucero del Norte – Atletico Parana
|
|
0:0
|
|
Ferro Carril – Independiente R
|
|
2:1
|
|
21 February, Sunday
|
Central Cordoba SE – Deportivo Santamarina
|
|
1:0
|
|
22 February, Monday
|
Juventud Unida Univ. – Talleres Cordoba
|
|
0:3
|
|
|
|
Round 6
|
4 March, Friday
|
Juventud Unida – Guillermo Brown
|
|
2:1
|
|
Juventud Unida Univ. – Brown
|
|
1:1
|
|
Central Cordoba SE – All Boys
|
|
2:3
|
|
Nueva Chicago – Independiente R
|
|
2:2
|
|
Crucero del Norte – Estudiantes de San Luis
|
|
3:0
|
|
Los Andes – Douglas Haig
|
|
1:1
|
|
Nicolas Almagro – Atletico Parana
|
|
2:0
|
|
6 March, Sunday
|
Ferro Carril – Talleres Cordoba
|
|
1:2
|
|
6 March, Sunday
|
Gimnasia de Jujuy – Boca Unidos
|
|
4:3
|
|
Instituto – Deportivo Santamarina
|
|
0:1
|
|
8 March, Tuesday
|
Villa Dalmine – Chacarita
|
|
0:1
|
|
|
Round 7
|
11 March, Friday
|
Chacarita – Juventud Unida Univ.
|
|
1:1
|
|
Brown – Central Cordoba SE
|
|
0:0
|
|
Independiente R – Crucero del Norte
|
|
2:0
|
|
12 March, Saturday
|
Atletico Parana – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:0
|
|
Douglas Haig – Nicolas Almagro
|
|
0:1
|
|
Estudiantes de San Luis – Los Andes
|
|
0:0
|
|
All Boys – Ferro Carril
|
|
1:1
|
|
Guillermo Brown – Villa Dalmine
|
|
3:1
|
|
Boca Unidos – Juventud Unida
|
|
0:0
|
|
14 March, Monday
|
Deportivo Santamarina – Nueva Chicago
|
|
0:2
|
|
16 March, Wednesday
|
Talleres Cordoba – Instituto
|
|
1:1
|
|
|
|
Round 8
|
18 March, Friday
|
Villa Dalmine – Juventud Unida
|
|
2:1
|
|
Central Cordoba SE – Chacarita
|
|
0:0
|
|
Nueva Chicago – Talleres Cordoba
|
|
1:1
|
|
Crucero del Norte – Deportivo Santamarina
|
|
3:1
|
|
Nicolas Almagro – Estudiantes de San Luis
|
|
0:0
|
|
Gimnasia de Jujuy – Douglas Haig
|
|
0:0
|
|
19 March, Saturday
|
Juventud Unida Univ. – Guillermo Brown
|
|
3:1
|
|
Los Andes – Independiente R
|
|
1:0
|
|
20 March, Sunday
|
Atletico Parana – Boca Unidos
|
|
0:2
|
|
Instituto – All Boys
|
|
4:1
|
|
22 March, Tuesday
|
Ferro Carril – Brown
|
|
2:2
|
|
|
Round 9
|
25 March, Friday
|
Independiente R – Nicolas Almagro
|
|
1:2
|
|
All Boys – Nueva Chicago
|
|
5:2
|
|
26 March, Saturday
|
Guillermo Brown – Central Cordoba SE
|
|
1:1
|
|
Douglas Haig – Atletico Parana
|
|
0:0
|
|
Estudiantes de San Luis – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:0
|
|
Boca Unidos – Villa Dalmine
|
|
3:1
|
|
Juventud Unida – Juventud Unida Univ.
|
|
1:0
|
|
Brown – Instituto
|
|
4:0
|
|
Chacarita – Ferro Carril
|
|
2:0
|
|
28 March, Monday
|
Deportivo Santamarina – Los Andes
|
|
0:1
|
|
31 March, Thursday
|
Talleres Cordoba – Crucero del Norte
|
|
2:1
|
|
|
|
Round 10
|
1 April, Friday
|
Nicolas Almagro – Deportivo Santamarina
|
|
1:1
|
|
Nueva Chicago – Brown
|
|
1:2
|
|
Douglas Haig – Boca Unidos
|
|
1:3
|
|
2 April, Saturday
|
Juventud Unida Univ. – Villa Dalmine
|
|
1:3
|
|
Crucero del Norte – All Boys
|
|
3:2
|
|
Los Andes – Talleres Cordoba
|
|
1:2
|
|
Gimnasia de Jujuy – Independiente R
|
|
1:0
|
|
Ferro Carril – Guillermo Brown
|
|
3:1
|
|
3 April, Sunday
|
Atletico Parana – Estudiantes de San Luis
|
|
1:2
|
|
4 April, Monday
|
Instituto – Chacarita
|
|
0:3
|
|
Central Cordoba SE – Juventud Unida
|
|
3:3
|
|
|
Round 11
|
8 April, Friday
|
Brown – Crucero del Norte
|
|
4:3
|
|
Chacarita – Nueva Chicago
|
|
0:1
|
|
Villa Dalmine – Central Cordoba SE
|
|
0:1
|
|
9 April, Saturday
|
Guillermo Brown – Instituto
|
|
1:0
|
|
Boca Unidos – Juventud Unida Univ.
|
|
0:0
|
|
Talleres Cordoba – Nicolas Almagro
|
|
0:0
|
|
Juventud Unida – Ferro Carril
|
|
2:1
|
|
All Boys – Los Andes
|
|
1:2
|
|
Estudiantes de San Luis – Douglas Haig
|
|
2:1
|
|
10 April, Sunday
|
Independiente R – Atletico Parana
|
|
0:0
|
|
11 April, Monday
|
Deportivo Santamarina – Gimnasia de Jujuy
|
|
2:0
|
|
|
|
Round 12
|
14 April, Thursday
|
Crucero del Norte – Chacarita
|
|
1:1
|
|
15 April, Friday
|
Nueva Chicago – Guillermo Brown
|
|
1:0
|
|
16 April, Saturday
|
Estudiantes de San Luis – Boca Unidos
|
|
0:1
|
|
Central Cordoba SE – Juventud Unida Univ.
|
|
0:0
|
|
Atletico Parana – Deportivo Santamarina
|
|
1:1
|
|
Los Andes – Brown
|
|
0:1
|
|
Nicolas Almagro – All Boys
|
|
0:2
|
|
Instituto – Juventud Unida
|
|
0:1
|
|
18 April, Monday
|
Gimnasia de Jujuy – Talleres Cordoba
|
|
1:2
|
|
20 April, Wednesday
|
Ferro Carril – Villa Dalmine
|
|
1:3
|
|
9 May, Monday
|
Douglas Haig – Independiente R
|
|
4:0
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Round 19
|
3 June, Friday
|
Brown – Deportivo Santamarina
|
|
2:2
|
|
Instituto – Crucero del Norte
|
|
1:2
|
|
4 June, Saturday
|
Boca Unidos – Nueva Chicago
|
|
2:1
|
|
All Boys – Talleres Cordoba
|
|
1:2
|
|
Chacarita – Independiente R
|
|
4:0
|
|
Guillermo Brown – Estudiantes de San Luis
|
|
2:0
|
|
Juventud Unida – Douglas Haig
|
|
1:1
|
|
Villa Dalmine – Atletico Parana
|
|
2:1
|
|
Juventud Unida Univ. – Gimnasia de Jujuy
|
|
0:1
|
|
5 June, Sunday
|
Central Cordoba SE – Nicolas Almagro
|
|
2:0
|
|
7 June, Tuesday
|
Ferro Carril – Los Andes
|
|
0:2
|
|
|
|
|
|